- 12.04.2025 - 02:30
- Autor redakcia/AB
Krásne gesto z Bez servítky: Účinkujúci TAKTO pomôžu spoločnou výhrou!
Tento týždeň Bez servítky priniesol nielen chutné recepty, ale aj silné priateľstvá a spoločné posunutie výhry!
Bez servítky
Zdroj fotky TV JOJ
Celý týždeň s východniarskou partičkou v Bez servítky sa niesol v pozitívnom duchu. Priateľmi sú účinkujúci aj v súkromí. Práve preto sa stal víťazom každý jeden z nich. Všetci piati dostali od súperov po 40 bodov a finále teda bolo nerozhodné. Miesto toho, aby si výhru rozdelili, rozhodli sa pre krásne gesto pomoci!
Peniaze z Bez servítky poputujú na pomoc
"Nebudeme to ďalej tajiť, priatelia. My sme sa dohodli, že tie peniažky venujeme na detskú onkológiu," zaznie z úst Beáty, ktorá sama trpí ťažkou diagnózou. Pre toto gesto sa rozhodli z dôvodu, že majú medzi sebou v partii jednu veľkú bojovníčku, ktorá môže ísť nejednému pacientovi príkladom.
Ďakujeme účinkujúcim z cukrárenského špeciálu k takejto krásnej pomoci!
Archív Bez servítky nájdete na JOJ PLAY!
Sledujte Bez servítky pracovné dni o 17:50 na JOJke!
- 12.04.2025 - 02:30
- Autor redakcia/AB
- Tagy: Bez servítky
Bez servítky
VIDEO: Hello Klaudi sa v Bez servítky neudrží: „Fakt to nedávam, príde mi to ako extrémny gýč!“
VIDEO: Známa influencerka mieri do Bez servítky: Uhádnete, kto sa postaví k sporáku?
Desivé sekundy v Bez servítky: Rasťo spadol z kolobežky rovno na hlavu. Ostatní zostali v šoku
Premiérová Bez servítky začne poriadne zostra: Model Andreas varí ako prvý, Vanessa ho svojou kritikou nešetrí