- 12.06.2025 - 00:29
- Autor redakcia/AB
Rado z Bez servítky má sebavedomie na rozdávanie: „Ukážem vám, ako žijú bohatí!“
V Bez servítky sa vo štvrtok predvedie sebavedomý Rado, ktorý divákom ukáže život bohatých!
Bez servítky
Zdroj fotky TV JOJ
V Bez servítky môžete tento týždeň vidieť aj Rada, ktorý sa už v úvode týždňa zapísal do dejín Bez servítky ako odporca tataráku. V súkromí tento dvadsaťšesťročný mladík oplýva závideniahodným sebavedomím: „Ja si myslím, že dobre vyzerám.“ Divákov TV JOJ v úvode svojho dňa D v Bez servítky pozve do bytu so slovami: „Teraz vám ukážem, ako žijú bohatí!“
Chcete si vyskúšať varenie pred kamerami za krásnu finančnú odmenu? Neváhajte a prihláste sa do Bez servítky!
Z letectva do bankovníctva
Paradoxom je, že Rado študoval na leteckej škole ako pilot, no skončil ako stevard a dnes robí v bankovníctve. Sebavedomia má Rado na rozdávanie a patrične sa o svoj vzhľad stará. Potrpí si najmä na korunu krásy. Ako zo škatuľky vyzerá aj jeho byt. Či to je však ten luxus, o akom stále básní, to už necháme na vašom uvážení!
Bez servítky
Zdroj fotky TV JOJ
Diskriminácia hostí v Bez servítky
V Bez servítky čakajte, že hostí privíta vo veľkom štýle. Súčasťou prestierania bude niečo, čo sme v Bez servítky ešte nevideli - flakóny od parfumov na stole hostí poriadne zarazia. Ešte viac ich však prekvapí diskriminácia v podobe odlišných príborov. „Ja sa rád odlišujem od ostatných. Nebudem mať rovnaký príbor ako oni,“ povie otvorene hostiteľ. Príbory budú zlaté. Rado si tak splnil to, o čom predošlé dni sníval!
Archív Bez servítky nájdete na JOJ PLAY!
Sleduje Bez servítky na JOJke dnes o 17:50 na JOJke!
- 12.06.2025 - 00:29
- Autor redakcia/AB
- Tagy: Bez servítky
Bez servítky
VIDEO: Hello Klaudi sa v Bez servítky neudrží: „Fakt to nedávam, príde mi to ako extrémny gýč!“
VIDEO: Známa influencerka mieri do Bez servítky: Uhádnete, kto sa postaví k sporáku?
Desivé sekundy v Bez servítky: Rasťo spadol z kolobežky rovno na hlavu. Ostatní zostali v šoku
Premiérová Bez servítky začne poriadne zostra: Model Andreas varí ako prvý, Vanessa ho svojou kritikou nešetrí